DerinDevLeT! - SiviL TopLum KuRumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BüTün SıRLaR AcıGa CıkaCaK! TaRafsıZ Bır Konu Icın HerKesin RahatLıkLa KonusabiLecegi BiR TüRkiye İçiN! GerçeKLeR içiN! BazıLaRınıN YapamaDıkLarını YapmaK içiN! DünYada oLan BiTenLeri BilmeK içiN! KısaCası HeRşeY İçiN BiR ForuM

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Demokratik açılıma destek için site açtılar
Ab, pkk'nin siyasi ordusunu kuruyor, dikkat! I_icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 9:59 am tarafından Admin

» Konvoya İsrail tacizi
Ab, pkk'nin siyasi ordusunu kuruyor, dikkat! I_icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 9:44 am tarafından Admin

» BDP Meclis’e girdi, Grup Başkanı da Yaman oldu
Ab, pkk'nin siyasi ordusunu kuruyor, dikkat! I_icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 9:38 am tarafından Admin

» ‘Devlet sırrı’nın arkasına gizlenmek şüphe büyütür
Ab, pkk'nin siyasi ordusunu kuruyor, dikkat! I_icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 9:32 am tarafından Admin

» Şeyh’ten 818 metrelik başkaldırı
Ab, pkk'nin siyasi ordusunu kuruyor, dikkat! I_icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 9:29 am tarafından Admin

» Kozmik odaya giren tek siyasetçi Onur Oymen
Ab, pkk'nin siyasi ordusunu kuruyor, dikkat! I_icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 9:25 am tarafından Admin

» 16 subaya Kansas’ta kontrgerilla eğitimi
Ab, pkk'nin siyasi ordusunu kuruyor, dikkat! I_icon_minitimePtsi Ocak 04, 2010 4:54 pm tarafından Admin

» FETHULLAH STAR TV,MİLLİYET,VATAN GAZETELERİNİ SATIN Alıyor.
Ab, pkk'nin siyasi ordusunu kuruyor, dikkat! I_icon_minitimePtsi Ocak 04, 2010 4:52 pm tarafından Admin

» Ne Demişlerdi?
Ab, pkk'nin siyasi ordusunu kuruyor, dikkat! I_icon_minitimePtsi Ocak 04, 2010 4:48 pm tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde DerinDevLeT! - SiviL TopLum KuRumu adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde DerinDevLeT! - SiviL TopLum KuRumu adresi saklayın ve paylaşın

Ab, pkk'nin siyasi ordusunu kuruyor, dikkat!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Ab, pkk'nin siyasi ordusunu kuruyor, dikkat! Empty
MesajKonu: Ab, pkk'nin siyasi ordusunu kuruyor, dikkat!   Ab, pkk'nin siyasi ordusunu kuruyor, dikkat! I_icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 1:16 pm

bugünlerde ab ortaya çikip hükümetin sözde demokratik açilim sürecini destekleme bahanesi ile “dağdan inecek katil teröristler için rehabilite merkezleri kuracağim”, derse hiç şaşirmayin!
Hükümetin de ab ile işbirliği yapip “ab’den gelecek fonlarla rehabilite ve eğitim merkezleri kuruyoruz, dağdan inenleri tedavi edeceğiz” derse de, hiç şaşirmayin!

Ihanet senaryosu şudur:

Allah aşkina siz, pkk'ya siyasi desteği veren ab'nin olduğunu bilmiyor musunuz?

Pkk'nin dernek, büro ve vakiflariyla bir siyasi cephe teşkilati olarak ab'de yuvalandiğini da bilmiyorsunuz?

Bize bizans oyunu oynaniyor; bir yanda ab-dtp-öcalan, diğer yanda hükümet-abd-israil-barzani, sarmal tuzaktir bunun adi!

Dağdan inen ve inecek olanlar için eğitim merkezleri kurmayi planliyor bunlar.

Bu eğitim merkezlerine dtp’nin de teşvikiyle pkk eğitmenleri görevlendirecek bunlar.

Bu pkk siyasi zihniyeti taşiyan eğitmenler, dağdan inen ve inecek katil teröristleri “halki sokağa dökmek için uygulanacak yöntemler” konusunda eğitilecekler.

Bu pkk’nin siyasi kadrosu doğu’da mahalle mahalle görevlendirilecekler.

Güvenlikten yoksun halkimizi devlete karşi kişkirtmak için örgütleyecekler.

Bunun finasmanini da avrupa birliği karşilayacak!

Zamani geldiğinde halki sokağa dökmeye çalişacak bunlar, “ordumuzla halkimizla karşi karşiya getirmek”, işte planlari bu bunlarin!

Ne yapacağiz!

çözüm yeri milli güvenlik kurulu’dur!

Dağdan inen ve inecek pkk’lilar için, ab ve hükümetin işbirliği ile sivillerin denetim, eğitim ve gözetiminde böylesi bir toplanma merkezlerin kurulmasina kati suretle karşi çikilmalidir.

Bu katil teröristler için bati ve iç anadolu’da toplanma yerleri seçilmeli ve tsk’nin denetim ve gözetiminde yine tsk’nin tayin edeceği sosyolog ve psikologlarin tedavisinde, yine tsk’nin hazirlayacaği eğitim ve öğretim planlari uygulanmalidir.

Bu da yetmez!

Bu katil teröristler mutlaka çaliştirilmali, iş gücü alin teri ne demek, 24 saat esasina göre uygulamali olarak öğretilmelidir.

Bu da yetmez!

Bu katiller elinde kazma kürek berilmeli ve kol gücü ile çaliştirilmalidir.

Aksi olursa eğer;

bu ülkenin namuslu vatandaşlari bir lokma ekmek için gece gündüz demeden çalişirken, bu katil teröristlerin konforlu yerlerde keyif çatmasini türk milletinin vicdani kaldirmaz.

Bu katil teröristlerin gelecekte oturacaği ve yapacaği işler yine tsk- tüsiad işbirliği ile tayin ve tespit edilmelidir. Bu katilleri kontrolsüz biraktiğiniz takdirde, karşimiza pkk ve dtp’nin sivil ordusu olarak çikacaktir. Doğu’da silah elde etmenin kolayliği göz önüne alindiğinda, bu bir ulusal güvenlik tehdidi olacaktir!

Ab ve hükümetin böylesi bir sözde açilimina dikkatli olunmasi için bunlari yazdim. Aslina bakarsaniz böyle açilim olmaz’

katillerin sözde lider kadrosu etkisiz hale getirilmeden ve bunlarin para trafiği ele geçirilmeden terörle mücadele asla başariya ulaşamaz!

Siz terörle mücadele etmek mi istiyorsunuz, önce insiyatifi ele geçirin! Imrali’daki hain yattiği yerden bu katil örgütü idare ederken, sözde 300 kişilik lider kadro ile pkk’nin siyasi kol ve kanatlari cirit atarken, ne yapsaniz boş, terörle mücadelede inisiyatifi ele geçiremezsiniz!

öyleyse ilk iş, bu kadroyu etkisiz kilmaktir. Bunu yapabilirsiniz, bu kadronun doğu’daki çaresiz ve güvenlikten yoksun halkimiz üzerinde otorite olmasini da önlemiş olursunuz.

Siz bunu yapin, inanin bana dağdaki katil robotlar kendiliğinden inecek ve teslim olacaktir.

Bunu yapabilmeniz için pkk’ya ab’nin verdiği siyasi desteği kesmeniz gerekir.

Bunu yapabilmeniz için abd’ye rağmen irak kuzeyine harekat yapmaniz gerkmektedir.

Yine bunu yapabilmeniz için hem pkk’ya hem de barzani’ye vurmaniz gerekmektedir.

Yapabiliyorsaniz bunu bir yapin, göreceksiniz dağdakiler koşarak türkiye’ye gelecek ve pişman olduk deyip teslim olacaklardir. öcalan’in talimatiyla dağdan iniyorlar diyen bir içişleri bakani olduğu sürece, böylesi bir sürece destek veren bir başbakaniniz ve cumhurbaşkaniniz olduğu sürece ne yazik ki bu saydiklarimi yapamazsiniz.

Yapamadiğiniz için terörle mücadele inisiyatifini ele geçiremezsiniz.

Inisiyatifi ele geçiremezsiniz, terör siyasi bir araç olarak kullanilir ve gün gelir, 30 yildir yapilamayan halk desteği sözde de olsa terörün eline geçer.

Geçerse de siz halka karşi karşiya kalirsiniz.

Ne acidir ki gidişat budur...

Alinti.
https://derindevlet.yetkin-forum.com

Ab, pkk'nin siyasi ordusunu kuruyor, dikkat!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İsrail KKTC'DE Üs Kuruyor
» Niyazi BERKES - Cumhuriyet dönemi Türk siyasi düşüncesinin en önde gelen isimlerinden