DerinDevLeT! - SiviL TopLum KuRumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BüTün SıRLaR AcıGa CıkaCaK! TaRafsıZ Bır Konu Icın HerKesin RahatLıkLa KonusabiLecegi BiR TüRkiye İçiN! GerçeKLeR içiN! BazıLaRınıN YapamaDıkLarını YapmaK içiN! DünYada oLan BiTenLeri BilmeK içiN! KısaCası HeRşeY İçiN BiR ForuM

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Demokratik açılıma destek için site açtılar
Peki, yahuda bu gücü nerden aliyor ? I_icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 9:59 am tarafından Admin

» Konvoya İsrail tacizi
Peki, yahuda bu gücü nerden aliyor ? I_icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 9:44 am tarafından Admin

» BDP Meclis’e girdi, Grup Başkanı da Yaman oldu
Peki, yahuda bu gücü nerden aliyor ? I_icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 9:38 am tarafından Admin

» ‘Devlet sırrı’nın arkasına gizlenmek şüphe büyütür
Peki, yahuda bu gücü nerden aliyor ? I_icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 9:32 am tarafından Admin

» Şeyh’ten 818 metrelik başkaldırı
Peki, yahuda bu gücü nerden aliyor ? I_icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 9:29 am tarafından Admin

» Kozmik odaya giren tek siyasetçi Onur Oymen
Peki, yahuda bu gücü nerden aliyor ? I_icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 9:25 am tarafından Admin

» 16 subaya Kansas’ta kontrgerilla eğitimi
Peki, yahuda bu gücü nerden aliyor ? I_icon_minitimePtsi Ocak 04, 2010 4:54 pm tarafından Admin

» FETHULLAH STAR TV,MİLLİYET,VATAN GAZETELERİNİ SATIN Alıyor.
Peki, yahuda bu gücü nerden aliyor ? I_icon_minitimePtsi Ocak 04, 2010 4:52 pm tarafından Admin

» Ne Demişlerdi?
Peki, yahuda bu gücü nerden aliyor ? I_icon_minitimePtsi Ocak 04, 2010 4:48 pm tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde DerinDevLeT! - SiviL TopLum KuRumu adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde DerinDevLeT! - SiviL TopLum KuRumu adresi saklayın ve paylaşın

Peki, yahuda bu gücü nerden aliyor ?

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Peki, yahuda bu gücü nerden aliyor ? Empty
MesajKonu: Peki, yahuda bu gücü nerden aliyor ?   Peki, yahuda bu gücü nerden aliyor ? I_icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 1:20 pm

SON HAREKAT KOD ADI YAHUDA
isimli kitap için aşağıdaki sözleri yazdı:
"(kızgın @ 11.03.2008, 15:05)
Okunması gereken bir kitap olduğu belli.
Ama maalesef insanlara ulaşamayacak bu kitap.
Çünkü medya da bu operasyonların önemli bir figürü.
Çöküş gitgide yaklaşıyor. Saatimiz 9'u 5 geçeyi gösteriyor hala.
Sokağa çıkmanın vakti geldi.
Ama kimin arkasından? Teşekkürler Komutan."
Bu kitabın insanlara ulaşamayacağını söylediği zaman inanmamıştım ama haklıymış çünkü kitabın başına gelenler şunlar:

1. Vatan gazetesi kitapla ilgili röportaj yaptı ama yayından kaldırdı.
2. ATV TV canlı yayında kitabın tanıtımını kesti.
3. Haber Türk üç saatlik canlı yayını ilk yirminci dakikada kesti.
4. Büyük kitap mağazaları kitabı raflarından kaldırdı.
5. Hiçbir gazete ve Tv kitap hakkında yorum yapmadı.
6. d&r mağazası Ankara'nın, birinci gün kitabı ORTA ALANA VE YENİ ÇIKANLAR bölümüne koydu, ikinci gün ÇOK SATANLAR rafına yerleştirdi ve üçüncü gün GENEL KATEGORİDEKİ RAFLARDA bile bulmak şansını yakalayamadım.
7. ART VE ULUSAL KANAL hariç TV kanalları bizi ambargoya aldı.
8. Kitap şu an hayalet kitaba döndü sanki yazılmamış gibi.

İŞTE BU YAHUDA'NIN GÜCÜ, ŞİMDİ DAHA İYİ BUNU HİSSEDİYORSUNUZ!

MUTLUYUM ÇÜNKÜ; KARŞIMIZDAKİ HEDEFİN YAHUDA OLDUĞUNU SEZMİŞ VE YAZMIŞTIM.

MUTSUZUM ÇÜNKÜ; ŞİMDİLİK BU DEVİRDE, BU DEVRANDA, BU SİYASETTE, BU YÖNETENLERLE YAHUDA BİZDEN GÜÇLÜ GİBİ GÖRÜNÜYOR AMA BUNUN YARINI DA VAR, HESAP GÜNÜ VAR, ONA İNANIYORUM VE BU İNANÇLA YAŞIYORUM.

PEKİ, BU YAHUDA BU GÜCÜ NERDEN BULDU?

Tarihimiz sayısız savaşlarla doludur. Biz bu savaşlardan başkaldırıp ne memleketi imar edebilmişiz, ne de kendimiz refaha kavuşmuşuzdur. Bunun sebebi, bizim suçumuz da olduğu kadar düşmanlarımızdadır da. Çünkü başta Moskoflar olmak üzere düşmanlarımız hep şöyle düşünürlerdi :
- Türklere rahat vermemeli ki, başka sahalarda ilerleyemesinler...

Bunun için de sık sık başımıza belalar çıkarırlar, savaşlar açarlar, Balkan milletlerini istiklal diye kışkırtırlardı.
Biz böyle durmadan savaşırken de o zamanlar askere alınmayan gayri Müslimler durmadan zenginleşirlerdi.
Onların neden zengin, bizim neden fakir kaldığımızı bir köylü, ******'e verdiği kısa bir cevap ile gayet veciz olarak izah etmiştir.

******, Mersin'e yaptığı seyahatlerden birinde, şehirde gördüğü büyük binaları işaret ederek sormuş :

- Bu köşk kimin?
- kirkor'un...
- ya şu koca bina ?
- Yargo'nun
- ya şu?
- Salomon'un...

****** biraz sinirlenerek sormuş :
- Onlar bu binaları yaparken ya siz nerede idiniz?

Toplananların arkalarından bir köylünün sesi duyulur :
- Biz mi nerede idik ?
Biz Yemen'de, Tuna boylarında, Balkanlarda Arnavutluk dağlarında, Kafkaslarda, Çanakkale'de, Sakarya'da savaşıyorduk paşam...

****** bu hatırasını naklederken :
- hayatımda cevap veremediğim yegane insan bu ak sakallı ihtiyar olmuştur, der dururdu...

Köymen, Hulusi; ******’ü anmak kitabından, s. 260
ŞİMDİ ARADAN YILLAR GEÇTİ, OTURMUŞUM BİR KÖŞEYE KENDİ KENDİME SORUYORUM:
- Bu gemi kimin?
- BAŞBAKAN'IN OĞLUNUN.
- Bu televizyonlar kimin?
- BAŞBAKAN'IN ARKADAŞLARININ.
- Bu kaçak villa kimin?
- BAŞBAKAN'IN ANASININ.
KENDİ KENDİME KIZIP:
-Peki sen ne yaptın? diye kendime soruyorum.
- BİZ NE Mİ YAPTIK? BİZ TERÖRLE MÜCADELE İÇİN CANLARIMIZI VERİP YILLARIMIZI DAĞLARA GÖMÜYORDUK,
ONLAR KOLTUĞU PARAYA, ONLAR TERÖRÜ PARAYA, ONLAR HALKIMIZIN ÇARESİZLİĞİNİ PARAYA TAHVİL EDERKEN!
Alıntı
https://derindevlet.yetkin-forum.com

Peki, yahuda bu gücü nerden aliyor ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FETHULLAH STAR TV,MİLLİYET,VATAN GAZETELERİNİ SATIN Alıyor.