DerinDevLeT! - SiviL TopLum KuRumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BüTün SıRLaR AcıGa CıkaCaK! TaRafsıZ Bır Konu Icın HerKesin RahatLıkLa KonusabiLecegi BiR TüRkiye İçiN! GerçeKLeR içiN! BazıLaRınıN YapamaDıkLarını YapmaK içiN! DünYada oLan BiTenLeri BilmeK içiN! KısaCası HeRşeY İçiN BiR ForuM

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Demokratik açılıma destek için site açtılar
SUSURLUK ÜZERİNE AYKIRI BİR YAZI ... I_icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 9:59 am tarafından Admin

» Konvoya İsrail tacizi
SUSURLUK ÜZERİNE AYKIRI BİR YAZI ... I_icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 9:44 am tarafından Admin

» BDP Meclis’e girdi, Grup Başkanı da Yaman oldu
SUSURLUK ÜZERİNE AYKIRI BİR YAZI ... I_icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 9:38 am tarafından Admin

» ‘Devlet sırrı’nın arkasına gizlenmek şüphe büyütür
SUSURLUK ÜZERİNE AYKIRI BİR YAZI ... I_icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 9:32 am tarafından Admin

» Şeyh’ten 818 metrelik başkaldırı
SUSURLUK ÜZERİNE AYKIRI BİR YAZI ... I_icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 9:29 am tarafından Admin

» Kozmik odaya giren tek siyasetçi Onur Oymen
SUSURLUK ÜZERİNE AYKIRI BİR YAZI ... I_icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 9:25 am tarafından Admin

» 16 subaya Kansas’ta kontrgerilla eğitimi
SUSURLUK ÜZERİNE AYKIRI BİR YAZI ... I_icon_minitimePtsi Ocak 04, 2010 4:54 pm tarafından Admin

» FETHULLAH STAR TV,MİLLİYET,VATAN GAZETELERİNİ SATIN Alıyor.
SUSURLUK ÜZERİNE AYKIRI BİR YAZI ... I_icon_minitimePtsi Ocak 04, 2010 4:52 pm tarafından Admin

» Ne Demişlerdi?
SUSURLUK ÜZERİNE AYKIRI BİR YAZI ... I_icon_minitimePtsi Ocak 04, 2010 4:48 pm tarafından Admin

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde DerinDevLeT! - SiviL TopLum KuRumu adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde DerinDevLeT! - SiviL TopLum KuRumu adresi saklayın ve paylaşın

SUSURLUK ÜZERİNE AYKIRI BİR YAZI ...

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

SUSURLUK ÜZERİNE AYKIRI BİR YAZI ... Empty
MesajKonu: SUSURLUK ÜZERİNE AYKIRI BİR YAZI ...   SUSURLUK ÜZERİNE AYKIRI BİR YAZI ... I_icon_minitimeSalı Ara. 08, 2009 3:47 pm

03 Kasım 1996 yılında Susurluk karayolunda bir kamyonun şüpheli bir şekilde içinde önemli isimlerin bulunduğu Mercedes'e çarpmasıyla başlayan süreç; bir olayın tahkikinden çok, medyada çöreklenen eski tüfek marksistlerin yönlendirmeleri ve kışkırtmalarıyla "yargısız infaz"a dönüştü.. Her ne hikmetse 10 yılı aşkın bir süredir interpolün kırmızı bültenle aradığı lakin bulamadığı REİS ABDULLAH ÇATLI kazanın üzerinden 15 dakika geçmeden deşifre edildi.. Bu yiğit insanın ölümüne neden olan kamyon sürücüsü "insan sevgisi"nden zerrece nasip almayan şerefsizler tarafından kutsanarak omuzlarda taşındı.. Henüz cenazeler defnedilmeden, bir başka soysuz güruh ellerinde süpürgelerle ülkem sokaklarını süpürdü, "aydınlık" (!) için bir dakika karanlık eylemine başladı... İşte bu süreçte kızıl komunistlerle kolkola giren yeşil komunistler de "kuyruk acılarından" dolayı "tagut" olarak niteledikleri TÜRK DEVLETİ' ni yıpratmak adına icra-i faaliyet eylediler.. Kuruldukları zaman BÖCEK YİYEN BÖCEKLER olarak tabir edilen ÖZEL HAREKAT TİMLERİ' nin üzerine gidilmeye, onların inançları, ideolojileri sorgulanmaya başlandı... Bir Güneydoğu gezisinde Şevket KAZAN, ÖZEL HAREKAT TİMLERİ' nin BOZKURT selamı verdiklerini ve çoğunun bıyıklarının hilal şeklinde olduğunu ifade ederek konuyu değişik platformlarda dile getirdi.. En nihayet SUSURLUK ARAŞTIRMA KOMİSYONU BAŞKANI Mehmet ELKATMIŞ, aradan geçen bunca yıl sonra bu ülke için herşeylerini vermiş yiğit insanların aldığı 6 yıllık hapis cezasının ardından, "SUSURLUK HENÜZ ÇÖZÜLMEMİŞTİR, BEYİNE ULAŞILAMAMIŞTIR" türünden beyanlarla, yeşil ile kızıl komunistler arasında zerrece fark olmadığını gözler önüne serdi..
SAVAŞI PKK KAZANMIŞTIR...
Evet savaşı PKK kazanmış, TÜRK MİLLETİ VE DEVLETİ kaybetmiştir...Öyle ya; bugün APO DENEN ERMENİ DÖLÜ misafir edildiği İMRALI BEŞYILDIZ TATİL KÖYÜNDEN "2001 yılında uzattığımız barış eli sıkılmazsa, 2002 savaş yılı olacaktır" diyerek arsızca benim DEVLETİMİ tehdit etme cüretini gösterebiliyorsa, bunun adı ZAFER değilde nedir? Şöyle bir bakalım neydi PKK' nın görünen istekleri.. Kürt realitesinin tanınması.. Bizzat devrin cumhurbaşkanı tarafından "kürt realitesini tanıyorum" sözleriyle ve devrin başbakanı tarafından Kürtçe Eğitim ve Televizyon vaadi ve önerisiyle bu cephenin düştüğü ortadadır.. Halen Başbakan yardımcısının, "AB' ye giden yol DİYARBAKIR' dan geçer" (yeri gelmişken, acaba Gaffar OKKAN ve beş polis AB'NİN YOLUNUN DİYARBAKIR'DAN GEÇMEDİĞİNİ GÖSTERMEK İÇİN Mİ ÖLDÜRÜLMÜŞTÜR?) sözleri, ülkenin istihbarat teşkilatının başının "KÜRTÇE TELEVİZYON OLMALIDIR" şeklindeki maksadı aşan konuşmaları bunun açık bir göstergesi değilmidir? PKK'nın siyasallaşması... Türkiye Abdullah ÖCALAN soysuzunu kendi örgütünün tasfiye etmesi gündemde iken, adeta kurtarıcı roluyle yakalamış, Türkiye'ye getirmiş lakin hem şehit analarını hem de Türk Milletinin vicdanını rahatlatacak hiçbirşey yapmamıştır. Bilakis, 30 bin kişinin katili bu köpeği krallar gibi ağırlamaktadır... Bununla da kalmamamakta bu şerefsizin EVRENSEL ve GÜNDEM türünden gazetelere avukatları aracılığıyla demeçler vermesine gözyummaktadır.. Yıllarca PKK ' nın askerlik şubesi gibi çalışan HADEP'in faaileyetlerine halen izin vermektedir.. Kürt Devleti.. Bugün Kuzey Irak'ta, amerikan techizatlı ve ingiltere tarafından eğitimleri yaptırılan düzenli bir kürt ordusu kurulmuştur.. Bu ordu kuzey ırak'ta bulunan kürt devletinin ordusudur.. Amerikan ve ingiliz destekli bu uydu devlet ve ordunun yanıbaşımızda olanları görmemezlikten gelen Türkiye' nin geleceği için büyük bir tehlike oluşturacağı su götürmez bir gerçektir.. ( Bakınız: Kürt Yahudiler ) Özel Tim' in tasfiyesi PKK' ya kan kusturan özel tim, PKK' ile ağız birliği eden sözümona aydın(!) geçinen marksistler ve Fethullah ERBAŞ, Recai KUTAN, Mehmet ELKATMIŞ, Şevket KAZAN gibi YEŞİL KOMUNİSTLER' in gayretleriyle tasfiye edilmiş, bununla da kalınmamış, Özel Tim mensupları yeni görev yerlerinde de rahat bırakılmayarak, dağda terörist avlayan bu insanların, şehire uyum sağlamayamadıkları türünden haberlerle yıpratılmaya devam edilmiştir. Nihayet yıllarca hiç bir maddi karşılık beklemeden, sırf DEVLET-İ EBED MÜDDET ÜLKÜSÜ' ne gönül verdikleri için, bu soysuz güruhla göğüs göğüse çarpışan ve bunlara kan kusturan Korkut Yarbay, İbrahim ŞAHİN, bu KANCIKLAR ORDUSUNUN kara propagandaları neticesinde sanık sandelyesine oturtulmuş ve DEVLET TARAFINDAN ödüllendirilmesi gereken bu insanlar 6 yıllık hapis hayatına layık görülmüşlerdir.. İbrahim ŞAHİN ve Korkut Yarbay'ım medyanın açtığı cephede yenik düşmüşlerdir, çünkü onlar KAHPELİK, NAMERTLİK ve KANCIKLIK bilmezler.. Oysa Yahudi Medyasının tüm silahları ve stratejileri KAHPELİK,DÖNMELİK, KANCIKLIK ve NAMERTLİK üzerinedir... Buyrun beraber dinleyelim: İbrahim ŞAHİN : "Elhamdülillah inanmış samimi bir müslümanım. Bu dünya bir imtihan yeridir. Ve bugün burada mahkeme heyetinin huzurunda bulunmak benim için kaderin bir tecellisinden başka bir şey değildir. Benim için mahkemenin vereceği karardan ziyade TÜRK MİLLETİNİN vereceği karar önem arzetmektedir. Hesap vermem gerekirse TÜRK MİLLETİ' ne hesap veririm. Eğer düşünmek bir suçsa, ben 15 yıldır Apo ve bütün PKK'lıları öldürmeyi düşünüyorum. Susurluk davasıyla 30 yıllık meslek hayatım yerle bir edildi. PKK'ya karşı yaptıklarım çete olarak yorumlanıyorsa, bu suçu kabul ediyorum. Adalet adına beraatimi istiyorum." Korkut EKEN : "Madem ki bizler çete suçuyla yargılanıp hüküm giydik, beni de imralı'ya apo'nun yanına koysunlar. Malum çete reisleri orada kalıyor.. Apo'yu yıllarca dağlarda bekledim karşılaşamadık, hiç değilse orada karşılaşma, tanışma fırsatımız olur.. " Ayhan ÇARKIN: "Verilecek kararla 'Türkiye çete devleti' denilmek isteniyor. Bu kararla yasadışı sağ ve sol radikal örgütlere Avrupa kapılarında Türkiye Cumhuriyeti'ne karşı dayanak sağlanacak. Ben bu karara ortak olmak istemiyorum" Söyleyecek fazla birşey yok aslında.. "Öcalanı pankart yapıp astınız.. Katiller sözünü yutup sustunuz ŞAHIN'e, EKEN'e, KIRCI'ya imiş kastınız Siyasi hatırat yazana döndük" vesselam velikram
https://derindevlet.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SUSURLUK NEDİR?